MÜŞTERİ HİZMETLERİ
HEP YANINIZDAYIZ !!

Yıldırım Geri Dönüşüm Dış Tic. Ltd. Şti Tekstil geri dönüşüm alanında 1993’ten beri faaliyette bulunmaktadır. Tekstil alanında faaliyete başlayan firmamız daha sonra ürün portföyüne plastik, demir, kağıt, plastik vb… geri dönüştürülebilir ürünlerin alımı ve satımını da eklemiştir.
 

27 yılı aşkın üretim tecrübemiz profesyonel kadromuz ile kullanıcıların ürünlerimizden minimum değil maksimum istifade etmelerini hedefliyoruz. Geri dönüşüm süreçlerinde işletmelerin atık kalmış ürünlerini yeniden değerlendirmek, dönüşümünü sağlamak ve işletmenin bu dönüşüm sürecinde maksimum faydayı sağlayabileceği çalışma koşullarını hayata geçirmeyi temel hedefi olarak görür.


Gelişmekte olan sektörün takibini sürdüren ve sürekli yenilikleri kendi bünyesine taşıyan bir kadro ile ilk önce Türkiye Genelinde sonrasında ise Dünya Çapında Hizmet Sağlamaya başlamıştır.

 

VİZYONUMUZ


Faaliyet gösterdiğimiz geri dönüşüm sektöründe dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, global kirliliği azaltacak ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.

 

MİSYONUMUZ


Yalnızca müşterilerine karşı değil; çalışanlarına, tedarikçilerine ve içinde bulunduğu sosyal çevreye karşı da saygısı olan firmammız , ödün vermediği çalışma disiplini sayesinde, ulusal pazardaki öncü firma kimliğini uluslararası boyuta taşıma iddiasını gerçeğe dönüştürmek üzere gelişimini sürdürmektedir.

 

AMACIMIZ


Şirketlerimizin genel olarak amacı; Geri dönüşüm sektörünün ilk temel basamağının hizmet olduğunu düşünürsek eğer, gelişen teknolojiyi en iyi şekilde takip ederek, atıkları tedarik ettiğimiz kuruluşlar ile bu atıkları sevk ettiğimiz kuruluşların toplamına en iyi şekilde kaliteli hizmet vermek, çevremize zarar yerine fayda sağlamak. Her daim aranılan, istenilen, saygı gören bir şirket olmak.

 

ÇEVRE POLİTİKAMIZ


Çevrenin korunması amacıyla faaliyetlerimizde atıkların azaltılmasını ve geri kazanım yolu ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaktayız.


Tüm faaliyetlerimizi çevreye, insanlara ve diğer canlılara olumsuz etkilerin olmaması için çevre etkilerine uygunluğuna göre yapmaktayız.


Çevre yönetim sistemimizi ulusal ve uluslararası mevzuatlara uygun şekilde, resmi kurumlarla iletişim ve işbirliği içinde geliştirmekteyiz.